VSSR2403151JUF
VSSR2403151JUF Vishay Dale Thin Film
vtsrvssr.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 12 RES 150 OHM 24SSOP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 150
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 24-SSOP
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 12 RES 150 OHM 24SSOP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 150, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 24-SSOP, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Number of Resistors: 12.