Продукція > CUI INC > VSUP-1K2-60
VSUP-1K2-60
VSUP-1K2-60 CUI Inc
vsup-1k2-xx_series.pdf
Виробник: CUI Inc
Description: POWER SUPPLY 1200W 60V 20A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук