VSV-3.3S8ROM
VSV-3.3S8ROM Volgen America/Kaga Electronics USA
VSV_m368.pdf
Виробник: Volgen America/Kaga Electronics USA
Description: CONV DC/DC 3.3V OUT 8A 25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук