VT-200-32.768KHZ 12.5pF Seiko Instruments Micro Energy
Виробник: Seiko Instruments Micro Energy
Crystals 32.768kHz 5ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 32.768kHz 5ppm.