Продукція > VECTRON > VT-501-EAE-1060-10M0000000-CT
VT-501-EAE-1060-10M0000000-CT
VT-501-EAE-1060-10M0000000-CT Vectron
VT-501-1019061.pdf
Виробник: Vectron
TCXO Oscillators 10MHz 3.3V +/- 1ppm -40C +85C
Написати відгук