Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-501-EAE-1060-20M0000000
VT-501-EAE-1060-20M0000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: CRYSTAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.465" L x 0.390" W (11.80mm x 9.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 24mA
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Написати відгук
Description: CRYSTAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.465" L x 0.390" W (11.80mm x 9.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 24mA, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).