Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-501-EAE-206A-46M0000000TR
VT-501-EAE-206A-46M0000000TR
VT-501-EAE-206A-46M0000000TR Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: VT-501-EAE-206A-46M0000000TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.465" L x 0.390" W (11.80mm x 9.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Amplitude Control
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 24mA
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Absolute Pull Range (APR): ±5ppm
Frequency: 46 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: VT-501-EAE-206A-46M0000000TR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.465" L x 0.390" W (11.80mm x 9.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Amplitude Control, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 24mA, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Absolute Pull Range (APR): ±5ppm, Frequency: 46 MHz, Base Resonator: Crystal.