Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-700-1174-40M0000000
VT-700-1174-40M0000000 Microchip Technology
VT-700.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TCXO, +3,3 VDC, +/-5%, CLIPPED S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: TCXO
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO, +3,3 VDC, +/-5%, CLIPPED S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: TCXO, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.