Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-820-1087-25M0000000
VT-820-1087-25M0000000 Microchip Technology
VT-820-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TCXO OSCILLATOR
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Написати відгук
Description: TCXO OSCILLATOR, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm).