Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-841-JFE-507A-40M0000000
VT-841-JFE-507A-40M0000000
VT-841-JFE-507A-40M0000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: OSCILLATOR CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±5ppm
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: OSCILLATOR CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±5ppm, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.