VT18-01000NNFNNF-N Verotronic Technologies Pte Ltd.
Виробник: Verotronic Technologies Pte Ltd.
Description: VEROTEST, VT18, N-Female to N-Fe
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 39.4" (1.0m) 3.3'
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.85mm OD Coaxial Cable
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VEROTEST, VT18, N-Female to N-Fe, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 39.4" (1.0m) 3.3', Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.85mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.