VT1E220MC054000CE0
VT1E220MC054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VT.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 25VDC; Ø5x5.4mm; ±20%; VT; 44mA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø5x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: VT
Operating current: 44mA
Height: 5.4mm
Diameter: 5mm
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 25VDC; Ø5x5.4mm; ±20%; VT; 44mA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø5x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: VT, Operating current: 44mA, Height: 5.4mm, Diameter: 5mm.