VT1E680ME054000CE0
VT1E680ME054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 25VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; VT
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø6.3x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: VT
Height: 5.4mm
Diameter: 6.3mm
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 25VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; VT, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø6.3x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: VT, Height: 5.4mm, Diameter: 6.3mm.