VT1H010MB054000CE0
VT1H010MB054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VT.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1uF; 50VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø4x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: VT
Operating current: 10mA
Height: 5.4mm
Diameter: 4mm
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1uF; 50VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø4x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: VT, Operating current: 10mA, Height: 5.4mm, Diameter: 4mm.