VT1H101MF105000CE0
VT1H101MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VT.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 50VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT
Manufacturer series: VT
Operating temperature: -40...105°C
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Operating current: 0.23A
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 50VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT, Manufacturer series: VT, Operating temperature: -40...105°C, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Operating current: 0.23A, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.