VT1J221MI135000CE0
VT1J221MI135000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VT.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 63VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
Operating current: 0.44A
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 63VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, Operating current: 0.44A, Manufacturer series: VT.