VT1J470MF105000CE0
VT1J470MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VT.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 63VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: VT
Operating current: 0.17A
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 63VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: VT, Operating current: 0.17A, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm.