VT1V101MF105000CE0
VT1V101MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT
Manufacturer series: VT
Operating temperature: -40...105°C
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VT, Manufacturer series: VT, Operating temperature: -40...105°C, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.