VT30L60C-E3/4W
VT30L60C-E3/4W Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vt30l60c.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 mA @ 60 V
на замовлення 7960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 mA @ 60 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VT30L60C-E3/4W VT30L60C-E3/4W Виробник : Vishay General Semiconductor vt30l60c.pdf Rectifiers 30A 60V TrenchMOS
на замовлення 945 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
VT30L60C-E3\4W VT30L60C-E3\4W Виробник : Vishay Rectifiers 30A,60V,TRENCH SKY RECT.