Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VTA7-1011-10M0000000
VTA7-1011-10M0000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: VTA7-1011-10M0000000
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: CMOS, TTL
Type: VCTCXO
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.395" (10.03mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VTA7-1011-10M0000000, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Output: CMOS, TTL, Type: VCTCXO, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.395" (10.03mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.