VTD48EF060T040A00 Vicor Corporation
VTM48EF060T040A00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: 48VI 12VO 25A EVAL
Packaging: Tray
Voltage - Output: 6V
Voltage - Input: 26V ~ 55V
Current - Output: 40A
Frequency - Switching: 1.21MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: VTM48Ex060y040A00
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Isolated
Power - Output: 264 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 48VI 12VO 25A EVAL, Packaging: Tray, Voltage - Output: 6V, Voltage - Input: 26V ~ 55V, Current - Output: 40A, Frequency - Switching: 1.21MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: VTM48Ex060y040A00, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Isolated, Power - Output: 264 W.
Інші пропозиції VTD48EF060T040A00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTD48EF060T040A00 VTD48EF060T040A00 Виробник : Vicor ug-VTM-Module-EvalBoard-1527123.pdf Power Management IC Development Tools 48Vi,12Vo@25A