VTD48EF320T009A00 Vicor Corporation
VTM48E_320_009A00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: VTM CRRNT MULTI 32V 9A EVAL
Packaging: Tray
Voltage - Output: 32V
Voltage - Input: 26V ~ 55V
Current - Output: 9.4A
Frequency - Switching: 1.6MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: VTM48Ex320y009A00
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Power - Output: 300 W
Contents: Board(s)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VTM CRRNT MULTI 32V 9A EVAL, Packaging: Tray, Voltage - Output: 32V, Voltage - Input: 26V ~ 55V, Current - Output: 9.4A, Frequency - Switching: 1.6MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: VTM48Ex320y009A00, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Power - Output: 300 W, Contents: Board(s).