Продукція > VICOR > VTD48EH120T010B00
VTD48EH120T010B00
VTD48EH120T010B00 Vicor
ug-VTM-Module-EvalBoard.pdf
Виробник: Vicor
Power Management IC Development Tools VTD48EH120T010B00
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR VTM48EH120X010B00, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 26V ~ 55V, Current - Output: 10A, Frequency - Switching: 1.5MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: VTM48EH120x010B00, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down with LDO, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Power - Output: 135W, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 26V ~ 55V
Current - Output: 10A
Frequency - Switching: 1.5MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: VTM48EH120x010B00
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down with LDO
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Power - Output: 135W