Продукція > VIRTIUM LLC > VTDP25PC016G-102
VTDP25PC016G-102 Virtium LLC
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 16GB 2.5" SLC 5V C-TEMP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 16GB 2.5" SLC 5V C-TEMP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5".