Продукція > VIRTIUM LLC > VTDP25PC016G-104
VTDP25PC016G-104 Virtium LLC
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 16GB 2.5" SLC PATA 5V 9.5MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 9.50mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: PATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 100MB/s
Speed - Write: 60MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 16GB 2.5" SLC PATA 5V 9.5MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 9.50mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: PATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 100MB/s, Speed - Write: 60MB/s.