VTM48EF160T015A00
VTM48EF160T015A00 Vicor Corporation
VTM48E_160_015A00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 16V 240W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 16V
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 16V 240W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 16V, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.