Продукція > VICOR > VTM48EF320T009A00
VTM48EF320T009A00
VTM48EF320T009A00 Vicor
VTM48E_320_009A00.pdf
Виробник: Vicor
DC/DC Converters - SMD VTM2 48/26/55/32/9.4 I
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 32V 300W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 92.5%, Current - Output (Max): 9.4A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 32V, Part Status: Active, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTM48EF320T009A00 VTM48EF320T009A00 Виробник : Vicor Corporation VTM48E_320_009A00.pdf Description: DC DC CONVERTER 32V 300W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 92.5%
Current - Output (Max): 9.4A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 32V
Part Status: Active
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV