VTM48EH120T010B00
VTM48EH120T010B00 Vicor Corporation
VTM48EH120_010B00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 120W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 94.7%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 433 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 120W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 94.7%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.