VTM48ET120T025B00 Vicor Corporation
VTM48E_120_025A00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 300W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 25A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 300W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 25A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.