VTM48RP015T050AB1
VTM48RP015T050AB1 Vicor Corporation
ds_VTM48Ry015x050AB1.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 75W
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.89" L x 0.33" W x 0.18" H (22.6mm x 8.4mm x 4.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 52V
Efficiency: 90.4%
Current - Output (Max): 50A
Voltage - Input (Min): 0V
Voltage - Output 1: 1.5V
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 75W, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.89" L x 0.33" W x 0.18" H (22.6mm x 8.4mm x 4.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 52V, Efficiency: 90.4%, Current - Output (Max): 50A, Voltage - Input (Min): 0V, Voltage - Output 1: 1.5V, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1.