VUP-3.3S0R9
VUP-3.3S0R9 Volgen America/Kaga Electronics USA
VUP.pdf
Виробник: Volgen America/Kaga Electronics USA
Description: CONV DC/DC 3.3V OUT 0.9A 3W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук