Продукція > VECTRON > VV-701-EAE-KNAB-45M0000000-CT
VV-701-EAE-KNAB-45M0000000-CT
VV-701-EAE-KNAB-45M0000000-CT Vectron
VV-701-1019086.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 45MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук