Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VV-701-EAE-KNEE-65M5380000
VV-701-EAE-KNEE-65M5380000 Microchip Technology
VV-701-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: VV-701-EAE-KNEE-65M5380000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 14mA
Height - Seated (Max): 0.068" (1.72mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 65.538 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: VV-701-EAE-KNEE-65M5380000, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 14mA, Height - Seated (Max): 0.068" (1.72mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 65.538 MHz, Base Resonator: Crystal.