Продукція > VECTRON > VV-701-EAE-SNAB-40M0000000
VV-701-EAE-SNAB-40M0000000
VV-701-EAE-SNAB-40M0000000 Vectron
VV-701-1019086.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 40MHz 3.3V -40C +85C APR 100ppm
Написати відгук