Продукція > VECTRON > VV-701-EAE-SNAB-61M4400000
VV-701-EAE-SNAB-61M4400000
VV-701-EAE-SNAB-61M4400000 Vectron
VV-701-1019086.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 61.44MHz 3.3V -40C +85C APR 100ppm
Написати відгук