Продукція > MICROSEMI > VX-501-0252-100M0
VX-501-0252-100M0 Microsemi
Виробник: Microsemi
Voltage Controlled Crystal Oscillator
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
VCXO Oscillators 100MHz APR 20ppm 3.3V -40C +85C.
Інші пропозиції VX-501-0252-100M0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VX-501-0252-100M0 VX-501-0252-100M0 Виробник : Microchip / Vectron VX-501-0252-100M0-1665853.pdf VCXO Oscillators 100MHz APR 20ppm 3.3V -40C +85C