VX-501-0253-125M0
VX-501-0253-125M0 Microchip / Vectron
VX-501-0253-125M0-1665865.pdf
Виробник: Microchip / Vectron
VCXO Oscillators 125MHz 50ppm 3.3V -40C +85C
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук