Продукція > VECTRON > VX-501-0254-50M0
VX-501-0254-50M0
VX-501-0254-50M0 Vectron
VX-501-0254-50M0-1021987.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 50MHz 20ppm 3.3V -40C +85C
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук