VX-501-0255-80M0
VX-501-0255-80M0 Microchip / Vectron
VX-501-0255-80M0-1665863.pdf
Виробник: Microchip / Vectron
VCXO Oscillators 80MHz APR 20ppm 3.3V -40C +85C
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук