Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VX-705-1013-122M880000
VX-705-1013-122M880000 Microchip Technology
1243720-vx-705
Виробник: Microchip Technology
Description: CUSTOM LOW NOISE CERAMIC VCXO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: VCXO
Height - Seated (Max): 0.082" (2.09mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 122.88 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CUSTOM LOW NOISE CERAMIC VCXO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: VCXO, Height - Seated (Max): 0.082" (2.09mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.