Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VX-705-ECE-KXAN-100M000000-CT
VX-705-ECE-KXAN-100M000000-CT
VX-705-ECE-KXAN-100M000000-CT Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
VCXO Oscillators 100MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
Написати відгук