Продукція > VECTRON > VX-705-ECE-KXAN-102M400000
VX-705-ECE-KXAN-102M400000
VX-705-ECE-KXAN-102M400000 Vectron
VX-705-1094702.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 102.4MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
Написати відгук