Продукція > VECTRON > VX-705-ECE-KXAN-120M000000
VX-705-ECE-KXAN-120M000000
VX-705-ECE-KXAN-120M000000 Vectron
VX-705-1094702.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 120MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
Написати відгук