Продукція > VECTRON > VX-705-ECE-KXAN-125M000000-CT
VX-705-ECE-KXAN-125M000000-CT Vectron
VX-705-471578.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 125MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
Написати відгук