Продукція > VECTRON > VX-705-ECE-KXAN-155M520000
VX-705-ECE-KXAN-155M520000 Vectron
VX-705-1094702.pdf
Виробник: Vectron
VCXO Oscillators 155.52MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm
Написати відгук