Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VX-805-0010-122M880000
VX-805-0010-122M880000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: CRYSTAL VCXO LOW NOISE CERAMIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Frequency Stability: ±20ppm
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 122.88 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL VCXO LOW NOISE CERAMIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Frequency Stability: ±20ppm, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.