Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM1-1EJ-18-24M0000000
VXM1-1EJ-18-24M0000000
VXM1-1EJ-18-24M0000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: 5032 2PAD CRYSTAL, FUND, 20PPM S
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 24 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5032 2PAD CRYSTAL, FUND, 20PPM S, Packaging: Strip, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 24 MHz.