Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM1-9003-12M0000000
VXM1-9003-12M0000000 Microchip Technology
VXM1-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: 12MHZ SMD CRYSTAL 5.0X3.2MM
Packaging: Strip
на замовлення 226 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 12MHz SMD Crystal, 5.0x3.2mm, 2 PAD, 20/30 -40 to +85C, 18pF.
Інші пропозиції VXM1-9003-12M0000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VXM1-9003-12M0000000 VXM1-9003-12M0000000 Виробник : Microchip Technology VXM1_April_2020-2000955.pdf Crystals 12MHz SMD Crystal, 5.0x3.2mm, 2 PAD, 20/30 -40 to +85C, 18pF