Продукція > VECTRON > VXM5-1E5-25M000-CT
VXM5-1E5-25M000-CT
VXM5-1E5-25M000-CT Vectron
VXM5-1141129.pdf
Виробник: Vectron
Crystals 25MHz 25ppm 10pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 25MHz 25ppm 10pF.