Продукція > VECTRON > VXM5-1E5-25M000
VXM5-1E5-25M000 Vectron
VXM5-1211146.pdf
Виробник: Vectron
Crystals 25MHz 25ppm 10pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 25MHz 25ppm 10pF.